Wszechstronność

W naszym przedszkolu "Motylek" w Kazimierzy Wielkiej stawiamy na wszechstronną aktywność. Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami, więc my odpowiednio je stymulujemy. U nas dzieci patrzą, słuchają, wąchają, dotykają i smakują otaczający je świat. Zmysły są przewodnikiem dziecka po świecie. Dlatego budzimy ciekawość, radość poznawania i eksperymentowania, rozwijamy i odnajdujemy zdolności, wspieramy talenty.

Wszechstronność

Rozwijamy

W ramach uczęszczania dziecka do naszego Przedszkola zapewniamy:

• zajęcia dydaktyczne prowadzone w poszczególnych grupach wiekowych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • warsztaty plastyczne
  • zajęcia pobudzające wyobraźnię i rozwój poznawczy
  • edukację twórczą dzieci
  • czytanie i słuchanie bajek
  • przygotowywanie dzieci do tematycznych występów artystycznych oraz konkursów
  • zajęcia muzyczne, ruchowe, teatralne

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.