Kadra

Nasza Kadra to nasz wielki atut. Tworzy ją grupa wykształconych, ambitnych, twórczych nauczycieli, zaangażowanych w pracę z dziećmi. Posiadają pełne kwalifikacje uprawniające do pracy w przedszkolu wymagane przez MEN, liczne dodatkowe kursy i szkolenia.

Mgr Marlena Karbowniczek

Ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną z terapią pedagogiczną w Kielcach.

Dzieci w trakcie moich zajęć poznają otoczenie zmysłem wzroku, słuchu, węchu, dotyku oraz smaku. Moje Przedszkolaki uwielbiają zajadać pyszności, które sami przygotują.

Moim dzieciom niesamowitą frajdę sprawiło przygotowanie pasty jajecznej, soku z marchwi, wiosennych kanapek a nawet popcornu.

Szczególną uwagę zwracam na to, by dzieci poznawały świat wszystkimi zmysłami.

Mgr Urszula Szlembarska

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe z logopedii. Dodatkowo posiadam kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki oraz kurs animacji zabawy.

Moim źródłem inspiracji są dzieci. Praca z nimi pozwala mi się spełniać. Napędza mnie do działania, daje mnóstwo radości i satysfakcji, ale także uczy pokory i cierpliwości. Każdy uśmiech i ciepło dane dzieciom oddają one z nawiązką. Bardzo lubię sprawiać, by dziecięce buzie były wesołe i roześmiane. Uważam, że są one radością tego świata.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: Szymonka i Hani.

Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe. Interesuję się fotografią, muzyką i tańcem. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobrą książkę.

Lic. Klaudia Adamusik

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna ze specjalizacją gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam kurs kierownika wycieczek szkolnych. Jestem osobą uśmiechniętą i otwartą. Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą, jaką można otrzymać.

Mgr Agnieszka Augustyn

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach. Ukończyłam kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca socjalna oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. W pracy z dziećmi kieruję się indywidualnym podejściem do każdego wychowanka. Najważniejsze dla mnie jest, aby w grupie każde dziecko czuło się dobrze. Praca z dziećmi to moja pasja, o której marzyłam od małego. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Mgr Alicja Woźniak

Jestem absolwentką PWSZ w Tarnobrzegu na kierunku pedagogika, ze specjalnością pedagogika opiekuńcza i praca z rodziną. Studia magisterskie ze specjalnością wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna skończyłam również w Tarnobrzegu. W pracy z dziećmi kieruję się łączeniem treści edukacyjnych z zabawą.

Mgr Magdalena Tora

Jestem absolwentką WSETiNS w Kielcach na kierunku nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne z językiem angielskim.

Jako wychowawca grupy szczególną uwagę poświęcam na zabawę, śpiew, ruch (poprzez taniec), jak również integrację dziecka w środowisku przedszkolnym oraz z rówieśnikami.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.